Career in mcePharma

Office manažer

mcePharma je globálním dodavatelem řešení na míru, od vývoje, výroby, skladování až po celosvětovou distribuci B2B nebo B2C, plní specifické potřeby zákazníků. Naše sídlo se nachází v obci Stachovice u Fulneka, v nově vybudovaném závodě Stachovice HUB

Jsme průkopníkem v oblasti vývoje a výroby orálně rozpustných tablet a pomocných látek ExiODT, výrobcem personalizovaných doplňků stravy pro dlouhověkost a zdravý životní styl, držitelem certifikace EXCiPACT pro míchání farmaceutických pomocných látek, naší prioritou je poskytování komplexních služeb.

Společnost mcePharma, váš důvěryhodný partner v klíčových odvětvích

  • Potraviny a výživa
  • Farmacie a doplňky stravy
  • Výživa zvířat

Tato jedinečná pozice Asistentky výkonného ředitele Vám nabízí možnost stát se nepostradatelným členem týmu a aktivně se zapojit do rozvoje firmy.

Pozice: Asistentka výkonné ředitelky

Náplň práce na pracovní pozici:

  • denní kontakt a podpora  vedení společnosti
  • zpracování materiálů a podkladů pro vedení společnosti
  • denní komunikace s vedením společnosti ohledně otevřených úkolů a jejich plnění
  • vedení agendy a kontrola plnění úkolů zadaných výkonným ředitelem směrem do společnosti
  • vyřizování korespondence + telefonních hovorů
  • zajištění hladkého chodu kanceláří vedení společnosti
  • plánování zahraničních pracovních cest vedení společnosti
  • evidence interních dokumentů společnosti
  • vedení malých projektů zadaných výkonným ředitelem
  • podpora marketingových aktivit a spolupráce na nich

We want

  • anglický jazyk na dobré úrovni podmínkou
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • výborné organizační schopnosti a vysoké pracovní nasazení
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • velmi dobrá uživatelská znalost MS Office:
  • pečlivost, smysl pro detail
  • komunikativnost a zkušenosti na asistentské pozici
  • profesionální příjemné vystupování
  • samostatnost, proaktivita a obecný přehled
  • loajálnost a diskrétnost

We offer

  • Příležitost realizovat se a postupovat na kariérním žebříčku firmy, která spolupracuje s lídry světového trhu
  • Příležitost podílet se na růstu firmy a růst s firmou
  • Možnost uplatnit své zkušenosti a využít je ve své kariéře
  • Práci ve stabilním odvětví.
  • Moderní kancelářské prostory s HI-TECH technologiemi
  • Zázemí závodní kuchyně s nadstandardní kvalitou pokrmů.
  • Příspěvek na závodní stravování až 80%.
  • Kvalitní kávu zdarma a příjemné kávové koutky nebo letní terasa.
  • Slevu 50% na naše doplňky stravy.
  • Po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené.

Start

by agreement

Place

Stachovice, Fulnek

Type

Full time

Contact:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file